Vrh D

Dne 13. 5. 2017 se nám po delší době narodila koťátka od naší kočičky Felicity Moggie Purr. Otcem koťátek je skořicový kocourek Cesario. Máme 4 kočičky a 1 kocourka. Kočičky - 3 černé želvovinové, 1 modrá želvovinová, kocourek - červený tečkovaný.

 

 

 

 

 

 

prosinec 2015

 

Máme nový přírůstek do naší chovatelské stanice, který nám přiletěl z Uralu. Je to krásný skořicový kocourek Cesario La canela tierna, BSH o, narozený 7. 8. 2015

 

 
 
 
 
12. 6. 2014
Koťátka rostou jako z vody, již mají všichni nad 300g, mají se čile k světu...

 

 

 

 

 

9. 6. 2014

Dnes v noci se nám narodila koťátka, maminka Felicity Moggie Pur BRI d22, tatínek

DK Pash’s Icey Creame-Soda BRI e22. Máme jednoho červeného mramorovaného kocourka, jednoho krémového mramorovaného kocourka, dvě krémové mramorované kočičky - BERNARDO, BENEDETTO, BEATRICE, BERNADETTA. Koťátka rostou jako z vody, váhy při narození od 105g do 121g. Felinka vše zvládla perfektně...Méme obrovskou radost....

 

alt

 

20. 8. 2013

 

Tak máme potvrzeno, máme pět kluků. Tři krémové a dva červené mramorované. Rostou jako z vody. Maminka Felicity se o ně vzorně stará. Pomáhá ji teta Gilbey.

 

8. 8. 2013

 

V něděli 11. 8. 2013 budeme znát pohlaví koťat. Budou mít i jména.

 

 

1. 8. 2013

 

Hurá!!!!! Narodila se nám naše první koťátka. Naše britská kočička Felicity přivedla na svět 5 nádherných koťátek. Dvě jsou červená mramorovaná a tři jsou krémová mramorovaná. Všichni jsou v pořádku a zdraví a mají se čile k světu. Jejich váha po narození byla od 101 do 111 gramů. 

alt

alt

alt

 

1. 6. 2013

 

Dnes jsme si přivezli britskou kočičku Felicity od ženicha. Od 28. 5. 2013 byla Felicity v Sadské u britského krémového mramorovaného kocourka- DK Pash’s Icey Creame-Soda – Evropský Champion. Mnohokrát děkujeme chovatelce paní L. Hamerníkové z chovatelské stanice Hameja Blue, Cz za  skvělou péči o naší kočičku. Kocourek byl na Felicity moc hodný. Už se těšíme na koťátka, která by se měla narodit  na přelomu měsíce července, srpna 2013. 

MAX

 

22. 4. 2013

 

Dne 20. 4. a 21. 4. 2013 jsme se zúčastnili s oběma našimi kočičkami Mezinárodní výstavy koček v Karlových Varech. Britská kočička Felicity získala druhý a třetí CACIB a stala se Interchampionkou. Orientální kočička Gilbey se moc líbila posuzovateli F. Calmesovi, který nám jí ani nechtěl vrátit. O naší Gilbey poté v pondělí 22. 4. 2013 psal deník IDnes Karlovarský kraj, pan fotograf z deníku naší Gilbey fotil na výstavě, ona ochotně pózovala. Máme z obou kočiček velikou radost.

 

alt

 

 

18. 3. 2013
Víkendová výstava v Bratislavě se nám velice povedla, teda našim kočičkám. V neděli Felicity již posuzovali ve třídě 7 jako šampionku. Posuzovala jí paní Satu Hämäläinen z Finska.Kočička se jí velice líbila a dostala první CACIB. Gilbey posuzoval pan Ad DE Bruijn z Holandska. Moc se mu líbila, bila nominována do BIS, kterou poté vyhrála . Má již 6 výher za sebou v BIS. Obě naše kočičky zvládly vše prefektně, byly moc hodné a šikovné......
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16. 3. 2013

Jsme právě v Bratislavě na Mezinárodní výstavě koček. Britská kočička Felicity získala 3 CAC a postoupila do třídy Championů. Orientální kočička Gilbey získala po své páté výstavě svůj pátý BIS a dosáhla tímto titulu Junior Winner. Obě naše kočičky posuzoval pan Eric Reijers. Moc se mu obě líbily. Máme z našich holčiček velikou radost......Zítra budeme opět soutěžit......

 

 

4. 3. 2013

 

V sobotu 2.3. a v neděli 3.3.2013 jsme se zúčastnili výstavy v Polsku v městečku Brzeg. Naše britská červená mramorovaná kočička Felicity získala v sobotu svůj první CAC a v neděli druhý CAC a ještě byla nominována do BIS.
Naše orientální hnědá kočička Gilbey v sobotu i v neděli byla hodnocena Ex 1 a vyhrála oba dva dny BIS ve třídě 3-6. měsíců. Obě dvě kočičky posuzovali posuzovatelé z Francie - Louis Coste a Fabrice Calmes. Máme obrovskou radost. Naše kočičky byly moc hodné a vše zvládly bez problémů. Moc se nám výstala v Polsku líbila.
 

1. 3. 2013

Naše orientální hnědá kočička Gilbey...
Už máte všichni naše únorové číslo? V prodeji ještě do 11.3.!
Poradíme vám např., jak vyrobit výborné domácí konzervy (nejen pro kočky)...
Fotka: Už máte všichni naše únorové číslo? V prodeji ještě do 11.3.!Poradíme vám např., jak vyrobit výborné domácí konzervy (nejen pro kočky)...

 

 

 

8. 2. 2013

Dne 17. 2. 2013 jsme se zúčastnili spolu s našimi dvěma krásnými kočičkami Mezinárodní výstavy konané v Hotelu Diplomat v Praze. Naše britská červená kočička byla již v otevřené třídě č.9 a dostala hodnocení Ex 2. Naše nová kočička Gilbey orientální hnědá se zúčastnila výstavy úplně poprvé ve skupině koťata od 3 do 6 měsíců.  Dostala hodnocení Ex 1 a byla nominována na BIS, kde poté porazila siamského kocourka a BIS vyhrála. Dostala krásný pohár a něco na zub. Máme velikou radost. Na to , že to byla její první výstava, vše  zvládla perfektně. Obě dvě kočičky posuzoval posuzovatel Alfred Wittich,CH.

 

alt

 

 

21. 12. 2012

Jako vánoční dárek jsme si nadělili kotě orientální kočky. Má hnědou barvu srsti a označení OSH b. V USA je toto plemeno vedeno jako samostatné pod označením Havana. Je velice živá, stále si chce povídat. V novém domově se s ostatníma kočkama socializovala velice rychle a kamarádí se i s naší Jessy (Zlatý retriever). 

25. 11. 2012

Dne 24. - 25. 11. 2012 se naše kočička Felicity zúčastnila V. a VI. MVK v Lysé n/L. V sobotu posuzovala naši kočičku paní Lena Venclíková. Moc se jí líbily kulaté, velké a výrazné oči a výrazné mramorování. Vyjádřila se, že je stále ještě adolescent. Ohodnotila ji Excellent 1 a nominovala ji do BIS.

V neděli posuzoval Felicity pan Steven L. Jones a byl nadšen nádherným mramorováním. Ohodnotil ji Excellent 1. Říkal, že je to princezna a nakonec jí dal i pusinku. Také ji nominoval do BIS.

alt                        alt

 

21. 11. 2012

Naše kočička Felicity má dvě krásné fotky v časopise Naše kočky 12/2012. Máme obrovskou radost. Moc jí to tam sluší.....

 

alt                        alt

 

6.-7.10.2012

Zúčastnili jsme se soutěžě v Ústí nad Labem, kde jsme soutěžili v třídě Mláďata 6 - 10 měsíců. V sobotu posuzovala Felicity p.Knyová a ocenila V2. V neděli byla naší posuzovatelkou p.Pahl z Izraele. Felicicty se posuzovatelce velice líbila a byla oceněna V1 + nominací BIS. Kočička nám udělala velikou radost. Oba dva výstavní dny zvládla bez problémů a byla moc hodná.

alt                             alt

 

29.9.2010

Dne 28.9.2012 jsme se byli podívat na malého pětiměsíčního tygříka. Dle vyjádření paní chovatelky bych ho za tři měsíce  takto za pacinu už nedržela.

alt

 

III. Národní výstava koček ve Zdicích

Dne 8. 9. 2012 jsme se zúčastnili první výstavy s naší kočičkou Felicity Moggie Purr . Výstava se konala ve Zdicích-III. Národní výstava koček. Posuzovatelkou nám byla paní Berta Němcová. Soutěžili jsme ve třídě 12 pro koťata ve stáří 3 až 6 měsíců, katalogové číslo 72. Byli jsme ohodnoceni oceněním V2. Paní Němcové se velice líbila naše  měděná očka, která jsou prý velice slibná. Dále se jí líbilo naše krásné, výrazné a pravidelné mramorování- tabby.

altalt